Sammen skaper vi idrettsglede og muligheter for alle
Bli medlem

Organisasjon

Styreleder/Økonomi
Lene Håkonsen
Styreleder@kloftail.no
46 96 55 30

Nestleder
Amanda Hauge
Nestleder@kloftail.no / kommunikasjon@kloftail.no
99 54 02 55

Daglig leder
Steffen Nystrøm
kil@kloftail.no
40 45 17 55

Arrangementansvarlig
Andre Waage
Arrangement@kloftail.no
92 02 50 88

Leder for anlegg og utstyrsutvalg
Roar Hanche-Olsen
Drift@kloftail.no
92 81 38 11

Dugnadsansvarlig
Kjell Arne Christensen
dugnad@kloftail.no
90 13 71 05

Fairplay og kvalitetsklubb
Tone Lise Balchen
fairplay@kloftail.no
92 23 03 03

It
Erlend Berg
itdrift@kloftail.no
99 30 85 00

Leder sportslig utvalg
Patrik Stubrud
sportsligleder@kloftail.no
97 42 47 31

Materialforvalter Klubben
Rachid Elhajoui
Materialforvalter@kloftail.no
91 74 45 53

Navn

Lene Håkonsen
Amanda Hauge
Steffen Nystrøm
Andre Waage
Roar Hanche-Olsen
Kjell Arne Christensen
Tone Lise Balchen
Erlend Berg
Patrik Stubrud
Rachid Elhajoui

Telefon

46 96 55 30
99 54 02 55
40 45 17 55
92 02 50 88
92 81 38 11
90 13 71 05
92 23 03 03
99 30 85 00
97 42 47 31
91 74 45 53

Rolle/ansvarsområde

Styreleder/Økonomi
Nestleder
Daglig leder
Arrangementansvarlig
Leder for anlegg og utstyrsutvalg
Dugnadsansvarlig
Fairplay og kvalitetsklubb
It
Leder sportslig utvalg
Materialforvalter Klubben

Våre sponsorer

Holmsmoen 12, 2040 Kløfta
Drevet av Kompani Kvam © Copyright Kløfta-IL 2021
envelope-omap-markerphone