Sammen skaper vi idrettsglede og muligheter for alle
Bli medlem

Organisasjon

Styreleder/Økonomi
Lene Håkonsen
Styreleder@kloftail.no
46 96 55 30

Nestleder
Amanda Hauge
Nestleder@kloftail.no / kommunikasjon@kloftail.no
99 54 02 55

Daglig leder
Steffen Nystrøm
kil@kloftail.no
40 45 17 55

Leder for anlegg og utstyrsutvalg
Roar Hanche-Olsen
Drift@kloftail.no
92 81 38 11

Dugnadsansvarlig / Arrangementansvarlig
Kjell Arne Christensen
dugnad@kloftail.no / Arrangement@kloftail.no
90 13 71 05

Fairplay og kvalitetsklubb
Tone Lise Balchen
fairplay@kloftail.no
92 23 03 03

Leder sportslig utvalg
Marcus Forsbacka
sportsligleder@kloftail.no
90 16 41 89

Materialforvalter Klubben
Rachid Elhajoui
Materialforvalter@kloftail.no
91 74 45 53

Navn

Lene Håkonsen
Amanda Hauge
Steffen Nystrøm
Roar Hanche-Olsen
Kjell Arne Christensen
Tone Lise Balchen
Marcus Forsbacka
Rachid Elhajoui

Telefon

46 96 55 30
99 54 02 55
40 45 17 55
92 81 38 11
90 13 71 05
92 23 03 03
90 16 41 89
91 74 45 53

Rolle/ansvarsområde

Styreleder/Økonomi
Nestleder
Daglig leder
Leder for anlegg og utstyrsutvalg
Dugnadsansvarlig / Arrangementansvarlig
Fairplay og kvalitetsklubb
Leder sportslig utvalg
Materialforvalter Klubben

Våre sponsorer

Holmsmoen 12, 2040 Kløfta
Drevet av Kompani Kvam © Copyright Kløfta-IL 2022
envelope-omap-markerphone